Nick Birleştirme


Mobil ödeme ile 1 ay gold üyelik, 6 Ay Avatar veya 1 Yıl Avatar üyelik alın, hem gold/avatar üyeliğinizi kullanın hem de nick birleştirme kredisine sahip olun

1 Aylık Gold Üyelik İçin G101 yaz 7979'a gönder-(Nick Birleştirme kredisi 1)
6 Aylık Avatar Üyelik İçin A102 yaz 7979'a gönder(Nick Birleştirme kredisi 1)
1 Yıllık Avatar Üyelik İçin A101 yaz 7979'a gönder(Nick Birleştirme kredisi 2)
Telefonuna gelen Pin kodunu aşağıya gir, Anında üyeliğini aktif hale getir.


(Bu servis Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone Operatörleri içindir. 1 aylık gold üyelik 149 TL'dir, 6 aylık avatar üyelik 169 TL'dir. 1 Yıllık avatar üyelik 279 TL'dir.)
Birleştirme krediniz yoksa normal kredilerinizi kullanarak nick birleştirmek için burayı tıklayın.
Üye bilgileriniz:
Puanları ekleyeceğiniz nickiniz:
Şifresi:
Puanların kesileceği nickiniz:
Şifresi:

Telefonunuza gelen 12 haneli Pin Kodu:
Pin Kodu:
(Daha fazla Birleştirme Kredisi elde etmek için birden fazla pin kodunu aralarına virgül koyarak yazabilirsiniz.)

*Lütfen aşağıdaki nick kurallarını okuyunuz.


Nick birleştirme işlemini yaptıktan sonra gold/avatar üyeliğinizi aktif hale getirmeyi unutmayınız. Gold/Avatar üyeliği bu sayfadan aktif hale getirebilirsiniz.
Nick Birleştirme kuralları
-1 Birleştirme kredisi ile 5000 puanlık nick birleştirilebilir, 2 Birleştirme kredisi ile 10bin puanlık, 3 Birleştirme kredisi ile 15bin puanlık nick birleştirilebilir. Birleştirmek istediğiniz nickin puanını 5000'e bölerek kaç Birleştirme kredisi gerektiğini bulabilirsiniz. Örneğin 100bin puanlık nicki birleştirmek için 100000/5000=20 Birleştirme kredisi gerekecektir.
-Birleştireceğiniz yüksek puanlı nick için birleştirme kredisi yetmezse birden fazla pin kodu kullanarak birleştirme kredisini yükseltebilirsiniz. Örneğin 15bin puanlı bir nicki birleştirebilmek için 1 kredili 1 aylık mobil gold üyelikle, 2 kredili 1 yıllık avatar üyelik pin kodu kullanabilirsiniz.
-Birleştirmek istediğiniz nick en az 1 ay öncesinden beri sizin bilgisayarınızda giriş yapmış olmalıdır. Birleştireceğiniz nickin girdiği PC yedeklerle karşılaştırılacaktır. Eğer aynı PC'de değilseniz birleştirme talebiniz kabul edilmeyecektir. (Bu kural çalınan nicklerin puanlarının başka bir nicke aktarılmasını engellemek içindir)
-31/12/2021 tarihine kadar birleştirme işleminde sadece Puanı değil Kredileri de birleştirilecektir. 01/01/2022 tarihinden itibaren krediler birleştirilmeyecektir.
-Birleştirme işlemi geri alınamaz, ancak birleştirilen nickteki puanlar başka bir birleştirme işlemine tabi tutularak başka bir nicke aktarılabilir.
-Birleştirme kredisinde "artık kredi" kullanılamaz. Örneğin 2 krediye sahip bir pin kodu ile 5000 ya da 10000 puanlık 1 nick birleştirilebilir. İki tane 5000 puanlık nick birleştirilemez. Eğer 2 kredili pin kodu 5000 puanlık nick için harcanırsa kalan 1 kredi işe yaramayacaktır.
-Alınacak nick yasa dışı, ahlak dışı veya diğer nick kurallarına aykırı olamaz. Bu tür bir nickin alınması durumunda nickiniz askıya alınacaktır
-Bu işlem puan satın alma işlemi değildir. Satın alınan gold veya avatar üyeliktir. Verilen hediye gold/avatar üyelik alımından doğan hizmete karşılık bedelsiz olarak verilmektedir. Alınan tüm nickler diğer nicklerle aynı kurallara tabidir, yasadışı veya ahlak dışı durumlarda, ya da diğer site kurallarının ihlalinde, aynı kişiye ait çok sayıda nickin tespiti durumunda askıya alınabilir, alınan nickler uzun süre kullanılmadığında veri tabanından silinerek başka bir üyeye verilebilir.

  • Kredi kullanarak Top listteki sıralamanın değiştirilmesini önlemek amacıyla 10 milyon puan üzerinde olan nicklerin kredi çevrimi ve kredi birleştirmesine sınırlama getirilmiştir. Sınırlamaları görmek için tıklayın


| hakkarim.net | 101 Okey Oyunu |