2 Ay Mobil Gold Üyelik Hediye Nick Aktivasyonu


Mobil ödeme ile 2 ay gold üyelik alın, hem gold üyeliğinizi kullanın hem de hediye bir nick alın. Ya da isterseniz gold üyeliğinizle birlikte özel karakterleri içeren bir nick alın.

2 Aylık Gold Üyelik İçin G102 yaz 7979'a gönder
Telefonuna gelen Pin kodunu aşağıya gir, Anında üyeliğini aktif hale getir.

(Bu servis Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Operatörleri (ttnet dahil) içindir. 2 aylık gold üyelik bedeli 89 TL'dir.)

Üye bilgileriniz:
Şu an kullandığınız nickiniz:
Şifreniz:

Telefonunuza gelen 12 haneli Pin Kodu:
Pin Kodu:

Almak istediğiniz nick:
Almak İstediğiniz Nick:
*Lütfen aşağıdaki nick kurallarını okuyunuz.


Dikkat: Sonraki ekranda şifre verilecektir. Şifrenizi almayı unutmayınız
Hediye nickinizi aldıktan sonra 2 aylık gold üyeliğinizi aktif hale getirmeyi unutmayınız. Gold üyeliği bu sayfadan aktif hale getirebilirsiniz.
Gold üyeliği hediye olarak aldığınız nick için aktif hale getirebileceğiniz gibi başka bir nick için de aktif hale getirebilirsiniz.
Nick kuralları
-Alınacak nick yasa dışı, ahlak dışı veya diğer nick kurallarına aykırı olamaz. Bu tür bir nickin alınması durumunda nickiniz askıya alınacaktır
-Alınacak nickte çÇşŞİığй²³©£¥«®»¼¾½¿âÂãÃêÊèÈéÉëËôÔõÕûÛîÎñÑ÷ karakterleri bulunabilir, ancak bazı karakterler şifre değiştirmede sorun çıkarabilir.
-Aşağıdaki kurallara uygun nickler sistem tarafından boşa alınarak verilebilecektir.
* Daha önce alınıp da onaylanmamış nickler. (Alınma tarihi üzerinden 1 ay geçmiş olması gerekir, Double Pin ile 10 gün erken alınabilir.).
* Puanı 1600 den düşük olup da 5 aydır askıda olan nickler(Double Pin ile 1 ay erken alınabilir)
* Puanı yüksek ama 2 yıldır askıda olan nickler(Double Pin ile 3 ay erken alınabilir)
* Hiç oyun oynamamış ve 2 ay boyunca sisteme girmemiş nickler(Double Pin ile 15 gün erken alınabilir)
* Puanı 1500 veya daha düşük ve 1 yıldır sisteme girmemiş nickler(Double Pin ile 2 ay erken alınabilir)
* Puanı yüksek ama 3 yıldır sisteme girmemiş nickler(Double Pin ile 10 ay erken alınabilir)


-Bu işlem nick satın alma işlemi değildir. Satın alınan 2 aylık gold üyeliktir. Verilen hediye 2 aylık gold üyelik alımından doğan hizmete karşılık bedelsiz olarak verilmektedir. Alınan tüm nickler diğer nicklerle aynı kurallara tabidir, yasadışı veya ahlak dışı durumlarda, ya da diğer site kurallarının ihlalinde, aynı kişiye ait çok sayıda nickin tespiti durumunda askıya alınabilir, alınan nickler uzun süre kullanılmadığında veri tabanından silinerek başka bir üyeye verilebilir.

Sistem tarafından verilen şifreyi alamadıysanız burayı tıklayın

-Double Pin nasıl kullanılır:
Double pin iki adet pin kodu demektir. Double pin kullanarak süreyi bir miktar öne alabilirsiniz. Pin kodu alanına iki tane pin kodunu aralarına virgül koyarak yazarsanız sistem iki pin kodunu birlikte işleme alacaktır. İşlem için double pin gerekliyse ikisini de kullanacak değilse sadece birini kullanacaktır. Double pin kodunda 2 tane 2 aylık gold üyelik bulunur. Bir nick için 4 aylık gold aktif edebileceğiniz gibi farklı iki nick için ikişer aylık gold üyelik de aktif edebilirsiniz.

-Dolandıcılık işlemlerine karşı uyarı
Son zamanlarda bazı art niyetli kişiler tecrübesiz bilgisayar kullanıcılarını aldatarak facebook gibi sosyal medya hesaplarını ele geçirip o kişinin arkadaş listesinde bulunanları yarışmaya katılıyorum destek olun veya buna benzer başka yalanlarla aldatarak pin kodu satın aldırmakta sonra da bu pin kodlarını hediye diye arkadaş çevresine dağıtmaktadır. Facebook hesabı çalınan kullanıcı savcılığa müracaat ettiğinde savcılık makamı bizden pin kodunu ve onun kullanıldığı nicke ait bilgileri istemektedir. Çoğu zaman işlem gerçekleştirildikten yıllar sonra yasal takip başlatılabilmektedir. Hediye diye başka birinden aldığınız pin kodu bu örnekteki gibi bir aldatma/dolandırma yoluyla elde edilmiş kod ise ve kodun size kim tarafından verildiğini kuvvetli delillerle ispatlayamazsanız ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden sadece kendi telefonlarınızla yasal olarak aldığınız pin kodlarını kullanınız. Size hediye diye verilen kodları kullanmadan önce bu uyarıları hatırlamnız yerinde olacaktır. Aynı sebeple başka birinden nick almanız da yasal sorunlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Sistemde nick alış verişi yasaktır ve ciddi yasal riskler barındırır.

| hakkarim.net | 101 Okey Oyunu |