Program, Site Kullanım ve Dijital Satış Sözleşmesi
Kişisel Verileri Koruma Kanunu Bilgilendirmesi

1 Bu sayfada yazılı koşullar, Doğu Port İnternet Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti ile sizin aranızda yapılan sözleşmeyi oluşturur. Lütfen bunları okuyunuz. Bu sözleşmede yazılı olanlar www.hakkarim.net ve www.ciftokey.com sitelerindeki tüm yazılımlar ve web sayfaları içeriği (bu sözleşmede tümü için yazılım veya sistem deyimi kullanılacaktır) için geçerlidir. BU YAZILIMLARI KULLANMANIZ BU KOŞULLARI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR. KABUL ETMİYORSANIZ KULLANMAYINIZ.

2 YAZILIM LİSANSI. Yazılımlarımız  Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü İEE/29-09052007 Kayıt Tescil Numarası ile tescil edilmiştir. Herhangi bir şekilde taklit edilmesi, içeriğinin değiştirilmesi telif hakları kanununa göre suç oluşturmaktadır.

3 KULLANIM KAPSAMI. Yazılımın satışı yapılmamakta, kullanım hakkı verilmektedir. Bu sözleşme yalnızca yazılımı kullanımınızla ilgili bazı haklar vermektedir. Tüm diğer haklar tarafımızca saklı tutulmaktadır. Bu sınırlamalara rağmen ilgili yasalar ilave haklar sağlamıyorsa yazılımı yalnızca bu sözleşmede açıkça izin verildiği şekilde kullanabilirsiniz. Bunu yaparken, yazılımda size yazılımı yalnızca belirli şekillerde kullanma izni veren her türlü teknik sınırlamaya uymanız gerekir. Yazılımı kullanırken şunları yapamazsınız:
· yazılımın teknik sınırlamalarını aşacak çözümler üretmek,
· bu sınırlamaya rağmen ilgili yasa hükümlerince açıkça izin verilen durumlar dışında, yazılım üzerinde ters mühendislik işlemi yapmak, yazılımı kaynak koda dönüştürmek ve derlemesini açmak,
· yazılımın bu sözleşmede belirtilenden veya ilgili yasaların bu sözleşmede öngörülenden fazla kopyaya emredici hükümle izin vermesi halinde yasalarla izin verilenden fazla kopyasını oluşturmak,
· yazılımı yasaya aykırı bir biçimde kullanmak;
· yazılımı kiralamak, finansal kiralamayla satmak.

4 INTERNET TABANLI HİZMETLERİN KÖTÜYE KULLANIMI. Bu hizmetleri, bu hizmetlere veya başkasının bu hizmetleri kullanımına zarar verecek şekilde kullanamazsınız. Hizmetleri, herhangi bir yolla bir hizmete, veriye, hesaba veya ağa yetkisiz erişim elde etmek için kullanamazsınız.

5 SINIRLAMALAR VE ZARARLARIN SORUMLULUK KAPSAMI DIŞINDA TUTULMASI: Bu yazılımı kullanmanız sonucu aygıtlarınızda meydana gelebilecek herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. Yazılımı kullanmanız sonucu oluşabilecek kar kaybı, özel, dolaylı veya arızi zararlar dahil hiç bir zarar karşılanmaz.

6 DESTEK HİZMETLERİ. Bu yazılım için hiçbir sınırlı destek garantisi veriyoruz. Yazılımı kullanırken karşılaştığınız durumları 34oyunu@hakkarim.net adresine maille bildirmeniz durumunda, site ana sayfasındaki Canlı Destek kısmında ve oyun yazılımındaki Yardım Salonunda sınırlı oranda destek alabilirsiniz.

7 CİHAZ TANIMLAMA SİSTEMİ. Cihaz tanımlama sistemi, yazılımın kullanımını belirli bir aygıtla ilişkilendirir. İlişkilendirme sırasında, yazılım, yazılım ve aygıt hakkında sunucuya bilgi gönderir. Bu bilgiler, yazılımın sürümünü, ürün kimliğini, aygıtın Internet protokolü adresini ve donanım yapılandırmasından türetilen bilgileri içerir. Yazılımı kullanmakla bu bilgilerin iletilmesine onay vermiş olursunuz.

8 GOLD ÜYELİKLER. Aylık belirli bir ücret ödemek şartıyla yazılımda normalde kullanılmayan bazı özellikleri kullanma hakkı elde edersiniz. Bu haklar https://www.ciftokey.com/gold.htm adresinde yazılı olanlarla sınırlıdır. Gold üye olmak bu adreste yazılı haklar dışında hiçbir ayrıcalık sağlamaz. Kurallara uymayan üyelikler askıya alınır.

9 CAFE GOLD ÜYELİKLER. Aylık belirli bir ücret ödemek şartıyla yazılımda normalde kullanılmayan bazı özellikleri bir ağda bulunan tüm bilgisayarlarda kullanma hakkı elde edersiniz. Bu haklar https://www.ciftokey.com/cafegold.htm adresinde yazılı olanlarla sınırlıdır. Cafe Gold üye olmak bu adreste yazılı haklar dışında hiçbir ayrıcalık sağlamaz. Kurallara uymayan üyelikler askıya alınır.

10 AVATAR ÜYELİKLER. Aylık belirli bir ücret ödemek şartıyla yazılımda normalde kullanılmayan bazı özellikleri kullanma hakkı elde edersiniz. Bu haklar https://www.ciftokey.com/avatar.htm adresinde yazılı olanlarla sınırlıdır. Avatar üye olmak bu adreste yazılı haklar dışında hiçbir ayrıcalık sağlamaz. Kurallara uymayan üyelikler askıya alınır.

11 SALONLARIN KİRALANMASI. Her bir salona sunucuda bulunan ayrı bir yazılım hizmet vermektedir. Sunucuda bulunan bir yazılımın kiralanmasıyla elde edilecek haklar https://www.ciftokey.com/salonkiralama.htm adresinde yazılı haklarla sınırlıdır. Kiralanan salonlar hiç bir şekilde bir başkasına devredilemez, satılamaz, kiralanamaz, belirli bir ücret karşılığı özelliklerinden faydalandırılamaz. Salonla ilgili yazışma alanlarında, tanıtıcı web sayfalarında ve salona verilen radyoda yasadışı veya siyasi içerik bulundurulamaz, Telif haklarını ihlal edici yayın yapılamaz. Kiralanan salonda meydana gelebilecek yasal sorunlardan salonu kiralayanlar sorumludur.

12 ÜCRETLİ HİZMETLERİN KULLANIMI. Sitemizden kredi kartı ile veya Şirket hesaplarına Havale Eft ile dijital ürünler satın alabilirsiniz. Ödemenizi Havale veya EFT ile ödeme yapacaksanız https://www.ciftokey.com/hesapno.htm adresinde yazılı banka adresleri dışında hiç bir adrese ödeme yapmayınız. Bu hesap numaraları dışında bir hesaba yapılmış ödemelerden dolayı bizden hak talebinde bulunamazsınız. Herhangi bir hizmet için ödeme yaptığınızda işlem otomatik olarak gerçekleşmediyse "ödeme bildirim formu"nu doldurarak hizmetin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Aldığınız hiç bir hizmeti bir başkasına devredemez, satamaz veya kiralayamazsınız. Bu tür bir tespitin yapılması durumunda verilen hizmeti tümüyle durdurma hakkımız saklıdır.
4077 sayılı “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” uyarınca Yazılım ürünleri tüketicinin cayma hakkı bulunmayan ürünlerden olduğundan oyun yazılımlarımızdan almış olduğunuz ürünler için cayma hakkı bulunmamaktadır.

13 DİĞER KULLANICILARI İLE ETKİLEŞİM. Yazılımı kullanırken küfür, hakaret, küçük düşürücü ifade, karalama, alaya alma, siyasi veya etnik propaganda, yasadışı ve ahlak dışı hiç bir eylemde bulunamazsınız. Bu tür eylemlerde bulunmanız durumunda sisteme girişiniz belirli bir süre veya süresiz olarak yasaklanabilir. Sistemdeki tüm bilgileriniz askıya alınabilir. Sisteme giriş tarihiniz ve IP adresiniz veri tabanlarımızda kayıtlı tutulmakta ve her gün yedeklenmektedir. Herhangi bir yasal işlemde sistemde kayıtlı bu bilgiler yasal mercilere iletilebilir. Sistemde, https://www.hakkarim.net/reklam/reklam.htm  adresinde yazılı alanlar dışında hiç bir alanda reklam yapamazsınız. Bu tür bir durumda sizin sisteme girişiniz engellenebilir. Sitemde karşılaştığınız hiç kimseye kullanıcı adı, şifre, e posta adresi, kredi kartı numarası gibi kişisel hiç bir bilginizi vermeyiniz. Bu bilgileri vermeniz durumunda meydana gelebilecek zarar tümüyle kendi sorumluluğunuzdadır. Sistemde herhangi bir üye ile, yönetici ile, admin ile, denetleyici ile, koordinatör ile veya yetkili ile yaptığınız görüşmeler site adına bağlayıcı değildir. İnternet üzerinden veya yüz yüze veya diğer iletişim araçları ile yapacağınız tüm görüşmeler o kişilerin kendi kişisel görüşleridir, site adına yukarıda adı geçen şirket ile yapılan, kağıt üzerine yazılı, imzalı ve şirket kaşesi bulunan anlaşmalar ve yazışmalar geçerlidir..

14 KAZANILAN PUANLAR, KREDİLER, KLASMAN SEVİYELERİ, TURNUVA SEVİYELERİ. Sistemde kazandığınız puanların, kredilerin, turnuva veya klasman seviyelerinin bir kısmı veya tümü teknik sebeplerle silinebilir veya askıya alınabilir. Kazandığınız puanların, kredilerin, turnuva veya klasman seviyelerinin üzerinde meydana gelebilecek değişikliklerden hiç bir hak iddiasında bulunamazsınız. Kazandığınız puanları, kredileri, turnuva veya klasman seviyelerini bir başkasına satamazsınız, hiç bir şekilde paraya veya benzeri kıymete çeviremezsiniz.
Kazanılan veya sistemden satın alınan her türlü puan veya kredi sistemde kullanmak içindir, tekrar paraya veya maddi bir menfaaete çevrilemez.
Kredi, puan ve benzeri işlemler sistem dışında birinden satın alınamaz.

15 MİSAFİR SALONLARI. Misafir salonları teknik olarak denetlenemez bir yapıdadır. Bu salonlarda karşılaşabileceğiniz hiç bir durumla ilgili şikayetler değerlendirmeye alınmamaktadır. Bu tür durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız Misafir Salonlarına girmeyiniz.

16 ÜYELİKLER. Sistemde açılan üyelikler ve o üyeliğe ait oyunla ilgili istatistik bilgiler (oynadığı, kazandığı, kaybettiği, puanı, kredisi vs) askıya alınabilir, uzun süre kullanılmadığında bir başkasının aynı üye adını almasına izin verilebilir. Açılan üye isimleri, profil resimleri veya tanıtıcı metinleri yasadışı, ahlak dışı, siyasi veya etnik ise veya aynı kişiye ait birden fazla üyelik bulunuyorsa veya o üyelikle siyasi, ahlak dışı, insanları etnik kökeninden dolayı aşağılayıcı veya üstünlük taslayıcı, veya diğer üyeleri alaya alıcı, rahatsız edici, rencide edici yazışmalar yapılıyorsa üyelik askıya alınarak kullanımı engellenebilir.

17 KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA (KVK) KANUNU KAPSAMINDA SAKLANMASINA ONAY VERİLEN BİLGİLER: Oyun yazılımında bulunan Kuralları Kabul ediyorum seçeneği işaretlemeden oyun yazılımı çalışmayacaktır. Bu seçeneğin işaretlenmesi durumunda bu sayfada yer alan kurallar kabul edilmektedir. KVK Kanunu kapsamında kalan veriler şunlardır:
-Sisteme giriş yapılan Bilgisayarın veya Mobil Cihazın tanımlanması için gerekli teknik bilgiler (IP Adresi, NetBios Adı, Donanım Seri numaraları gibi)
-Üye olurken verdiğiniz email adresi
-Üye olurken bildirdiğiniz Medeni Hal bilgisi
-Üye olurken bildirdiğiniz Doğum Yeri ve Bulunduğu İl bilgisi
-Üye olurken bildirdiğiniz Yaş bilgisi
-Üye olurken bildirdiğiniz Cinsiyet bilgisi
-Üye olurken bildirdiğiniz İş bilgisi
-Ücretli bir hizmet alındığınızda Fatura kesebilmek için gerekli Ad Soyad, Adres ve TC Kimlik numarası bilgisi.
Yukarıda sayılan bilgiler KVK kanunu kapsamında sistemdeki veri tabanına kaydedilecektir. Üye olurken belirttiğiniz profil bilgileriniz kendi profil sayfanızda yayınlanacaktır.
IP adresi ve Fatura bilgilerinizde bildirdiğiniz TC Kimlik No, Fatura Adresi ve Ad Soyad bilgileriniz yurt içi veya yurt dışındaki firmalarla paylaşılmayacaktır.
Bu metinde belirtilen bilgilerinizin kayıt edilmesini istemiyorsanız Kuralları Kabul ediyorum seçeneğini işaretlemeyerek sisteme giriş yapmayınız. Bu kuralların kabul edildiğini bildiren seçeneği işaretlemediğinizde sisteme girişinize otomatik olarak engellenecektir.
-Sisteme üye olarak profil sayfanızda gürünmesini sağladığınız bilgileri dilediğiniz zaman üye şifrenizle değiştirebilirsiniz.
-Dilerseniz üye bilgilerinizle Yardım Salonu'na girerek üyeliğinizi askıya aldırarak profilinizin sistemde görünür olmaktan çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.
-Sistemde yapılan yazışmalar veri tabanına kaydedilmemektedir. Sadece online olmayan arkadaşınıza mesaj yazarsanız online olduğunda ona iletilmek üzere kaydedilir. Online olarak yapılan yazışmalar sistem tarafından kaydedilmez.
-Sistemde yapılan yazışmalar yazışmanın taraflarından biri tarafından yazılımda bulunan K düğmesine basılarak kaydedilebilir. Bu kayıt veri tabanımıza değil K düğmesine basan kullanıcının bilgiayarına yapılır. Bu kayıtlar değiştirilmeye karşı sisteme özel bir dijital imza ile imzalanmıştır. Şikayet amacı ile kullanılacaksa bu dijital imzanın geçerliliği kontrol edilerek değiştirilip değiştirilmediği anlaşılabilmektedir.
-Sistemde yapılan yazışmalar yazılımda bulunan Ş düğmesi ile şikayet amacıyla sistemdeki yöneticiye yazışmadaki taraflardan biri tarafından gönderilebilir veya Şikayet sebebiyle incelenmek üzere yazışmadaki taraflardan biri tarafından kaydedilip sisteme yüklenebilir.
-Sistemde yapılan yazışmaların K düğmesi ile kaydedilebilmesi ve Ş düğmesi ile yöneticiye iletilebilmesi sebebiyle özel bilgiler içermemesi gerekir. Sistemde yazışma yaparken yazışmanın karşınızdaki kişi tarafından kaydedilebileceğini veya başka birine iletilebileceğini göz önüne alarak görüşmenin özel olmadığının bilincinde olarak yazışınız. Özel-kişisel bilgilerinizi, sırlarınızı, isim, adres, kredi kartı gibi bilgilerinizi yazmayınız.

18 KURAL DEĞİŞİKLİKLERİ. Yapılan her kural değişikliği bu sayfadan duyurulacaktır. Yazılımlarımızı kullandığınız her seferinde "Kuralları Kabul Ediyorum" seçeneğini işaretlediğinizde burada yazılı kuralları kabul etmiş sayılırsınız. "Kuralları Kabul Ediyorum" seçeneğini işaretlemezseniz yazılım çalışmayacaktır.